Tehergépjármű szerelő

A V-Híd Vagyonkezelő Kft. a magyarországi építőipar dinamikusan fejlődő vállalata, amely az ország számos pontján segíti az európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket munkagépekkel, teherautókkal és karbantartással. Ha szeretnél egy fejlődő, vasútépítési cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

Tehergépjármű szerelő, gépszerelő, villamossági szerelő
(4 tengelyes billencs, nyerges billencs, önrakodó teherautó, rakodógépek)
munkakörbe

A Bővülő csapatunka munkatársat keresünk.
Ha szereted a változatos, kihívásokkal teli feladatokat, jelentkezz hozzánk. Stabil hátterű cégünknél folyamatos szakmai fejlődést kínálunk; egy fiatalos, dinamikus csapat várja új tagját.

Főbb feladataid közé tartozna:

  • gépek karbantartása
  • munkaterületen való hibaelhárítás

Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:

  • változó helyszíneken történő munkavégzés vállalása

Téged keresünk, ha:

  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés;
  • rugalmasság, terhelhetőség;
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent, ha rendelkezel:

  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • Javításban szerzett tapasztalattal

Minket keresel, ha szeretnél:

  • egy fiatalos, dinamikusan fejlődő stabil vállalathoz tartozni
  • országos projektekben részt venni
  • piacképes bérezést és béren kívüli juttatást
  • részt venni jó hangulatú, dinamikus csapatmunkában

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod várjuk a toborzas@vhid.hu  e-mail címre!