Vasúti teherkocsi szerelő – csoportvezető

A V-Híd Cargo Zrt. a V-Híd Csoport dinamikusan fejlődő vállalata, amely a nemzetközi vasúti árufuvarozási és szállítmányozási területen biztosít ügyfelei számára prémium minőségű szolgáltatásokat. Ha szeretnél egy fejlődő, a nemzetközi vasúti szállítmányozási szegmensben markánsan erősödő cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

Vasúti teherkocsi karbantartó mobil csapatunk új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • a javításra váró vasúti teherkocsikon elvégezni a szükséges javításokat, karbantartásokat, az elvégzett feladatok dokumentálása
  • munka-, tevékenységi területével kapcsolatos komponensek vizsgálatával segíti a kocsik munkafelvételét
  • munkavégzése során a kocsi dokumentációban szereplő munkák elvégzése és annak tényének visszaigazolása a munkalapon a felettes munkavezető utasításai alapján
  • Beszámolási kötelezettség a vasúti teherkocsi karbantartási vezető felé

Leendő munkatársunk:

  • minimum középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (járműszerelő, lakatos, gépész)
  • vasúti járműszerelői végzettség és teherkocsi területen szerzett gyakorlat elvárás
  • hegesztői képesítés előnyt jelent (ISO 9606-1 szerinti 111-es eljárás vizsga)
  • féklakatos, fékvizsgáló, kocsivizsgáló képesítéssel rendelkezik

Egyéb személyi feltételek:

  • Vasútegészségügyi orvosi alkalmassági megfelelőség (29-es OV elsodrási határon belül végzett munka)
  • „B” kategóriás jogosítvány (forgalomképes rutinnal 3,5 t kisteherautóra)
  • felhasználói szintű MS Office alkalmazás, World, Excel, E-mail kezelés

Személyes kompetenciák:

  • nagyfokú terhelhetőség (szabadban, változó munkaterületen, kivitelezési terület mellett végzett munka, Magyarország területén)
  • problémamegoldóképesség, rugalmasság
  • önálló, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest X. kerület, országos, változó munkaterület

Munkaidő:

  • határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidő

Kezdés:

  • az állás azonnal betölthető

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • piacképes bérezés megegyezés szerint és béren kívüli juttatás (Cafteteria éves bruttó 410.000,-Ft)
  • jó hangulatú, dinamikus csapatmunka
  • változatos munka
  • stabil vállalati háttér

  • Pályázatokat magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a toborzas@vhid.hu e-mail címre várjuk.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod várjuk a toborzas@vhid.hu e-mail címre!