Technológus

A V-Híd Csoport Magyarország legnagyobb vasútépítője. A teljes egészében magyar tulajdonban lévő társaság az EU-ban egyedülálló gépparkkal rendelkezik. Szakértő kollégáinknak köszönhetően magas színvonalon tervezünk és építünk korszerű és biztonságos vasutat.

Minőségbiztosítási csoportunk új tagját keressük; ha azonosulni tudsz az alábbiakkal, jelentkezz hozzánk technológusnak.

Technológus

Főbb feladatok:

  • Kiviteli terveknek megfelelő Technológiai Utasítások és Mintavételi és Minőségigazolási Tervek, Anyagbemutatások, Üzembemutatások, Egyéb műszaki dokumentumok készítése
  • napra kész nyilvántartás vezetése TU, MMT, AB, ÜB-ről
  • építési műszaki előírások, szabványok, vonatkozó jogszabályoknak való megfelelés,
  • koordinációkon való részvétel,
  • kapcsolattartás Műszaki ellenőrrel, alvállalkozókkal, építésvezetőkkel, laborral
  • vizsgálati labor eredmények ellenőrzése, értékelése, nemmegfelelőségek kezelése
  • minősítési dokumentáció összeállítása és elfogadtatása

Leendő munkatársunk:

  • felsőfokú műszaki végzettséggel vagy középfokú végzettséggel (közlekedés építési területen) rendelkezik,
  • gyakorlott MS Office és Excel felhasználó,
  • rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal
  • Elhivatott, jó problémamegoldó képessége, jó kommunikációs készsége van;
  • Felelősségtudatos, pontos, precíz, határidőre történő munkavégzés jellemzi

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú szakirányú (építőmérnök, építészmérnök) végzettség
  • azonos munkakörben szerzett több éves munkatapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIV. kerülete és a projektek kivitelezési helyszínei

Munkaidő:

  • határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidő

Amit kínálunk:

  • piacképes bérezés megegyezés szerint és béren kívüli juttatás (cafeteria)
  • támogató és barátságos környezet
  • jó hangulatú, dinamikus csapatmunka
  • fejlődési lehetőség
  • stabil vállalati háttér

  • határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidős foglalkoztatás

  • magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével a toborzas@vhid.hu e-mailcímre megküldött pályázati anyaggal
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod várjuk a toborzas@vhid.hu e-mail címre!