Főkönyvelő

A V-Híd Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság a magyarországi építőipar dinamikusan fejlődő vállalata, amely az ország számos pontján valósít meg európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket. Ha szeretnél egy fejlődő, vasútépítési cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

A Gazdasági Igazgatóság pénzügyi területre új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Főkönyvelő

Főbb feladatok:
  • Könyvelési rendszer törzsadat-kezeléssel kapcsolatos feladatainak ellátása, gazdasági események könyvelésének biztosítása;
  • Külső számviteli, pénzügyi ellenőrzési tevékenység támogatása;
  • A Társaság éves beszámolójának elkészítésében közreműködés;
  • A Társaság követelései és kötelezettsége analitikus számviteli nyilvántartásának és pénzeszközeinek változásával kapcsolatos könyvelési feladatok ellátása;
  • Jogszabályi előírásoknak megfelelő számviteli nyilvántartások, elszámolások vezetése;
  • Kontírozási, könyvelési feladatok ellátása;
  • Évközi és éves zárással kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Adóbevallások határidőre történő elkészítése, benyújtása;
  • A könyvvizsgálat és a feladatköréhez kapcsolódó külső hatóságok, szervezetek ellenőrzésének támogatása.
  • A Társaság leltározási tevékenységében, a leltárak kiértékelésében, az eltérések számviteli elszámolásában közreműködés.
Leendő munkatársunk:
  • felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • logikus gondolkodásmód jellemzi
  • rugalmas és teherbíró
  • kiváló problémamegoldó
  • megbízható, lojális
  • együttműködő, „igazi csapatjátékos”
  • önálló munkavégzésre képes
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • építőipari vállalatnál szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye:
  • Budapest XIV. kerület
Munkaidő:
  • határozatlan idejű, teljes munkaidő
Kezdés:
  • az állás azonnal betölthető
Amit kínálunk:
  • piacképes bérezés megegyezés szerint és béren kívüli juttatás (cafeteria)
  • BKK bérlet térítése
  • modern irodai környezet
  • stabil vállalati háttér

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod várjuk a toborzas@vhid.hu e-mail címre!