Tehergépjármű vezető

A V-Híd Vagyonkezelő Kft. a magyarországi építőipar dinamikusan fejlődő vállalata, amely az ország számos pontján segíti az európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket munkagépekkel és teherautókkal. Ha szeretnél egy fejlődő, vasútépítési cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

(4 tengelyes billencs, nyerges billencs, önrakodó teherautó)
munkakörbe

A Bővülő csapatunka munkatársat keresünk.
Ha szereted a változatos, kihívásokkal teli feladatokat, jelentkezz hozzánk tehergépjármű vezetőnek. Stabil hátterű cégünknél folyamatos szakmai fejlődést kínálunk; egy fiatalos, dinamikus csapat várja új tagját.

Főbb feladataid közé tartozna:

  • közúti áruszállítás
  • munkaterületen áruszállítás

Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:

  • hasonló területen szerzett min. 1 év tapasztalat;
  • változó helyszíneken történő munkavégzés vállalása,
  • érvényes gépjárművezetői engedély és gépjárművezetési gyakorlat;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
  • kategóriákra szükséges jogosítványok, engedélyek, kártyák;

Téged keresünk, ha:

  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés;
  • rugalmasság, terhelhetőség;
  • jó kommunikációs készség;
  • saját autóval rendelkezel;

Előnyt jelent, ha rendelkezel:

  • nehézgépkezelői jogosítvány
  • ADR igazolvány

Minket keresel, ha szeretnél:

  • egy fiatalos, dinamikusan fejlődő stabil vállalathoz tartozni
  • országos projektekben részt venni
  • piacképes bérezést és béren kívüli juttatást
  • részt venni jó hangulatú, dinamikus csapatmunkában

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod várjuk a hr@vhid.hu címre!