Kivitelezés támogató munkatárs

A V-Híd Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság a magyarországi építőipar dinamikusan fejlődő vállalata, amely az ország számos pontján valósít meg európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket. Ha szeretnél egy fejlődő, vasútépítési cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

Bővülő csapatunkba kivitelezés támogató munkatársat keresünk.
Ha szereted a változatos, kihívásokkal teli feladatokat, jelentkezz hozzánk vasúti kivitelezés területre támogató munkatársnak. Stabil hátterű cégünknél folyamatos szakmai fejlődést kínálunk; egy fiatalos, dinamikus csapat várja új tagját.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Főbb feladataid közé tartozna:
  • árajánlat kérésekben való részvétel,
  • árajánlat készítésben való részvétel,
  • szerződéses műszaki tartalmak előkészítése,
  • projekt és ütemtervek készítése,
  • projektdokumentációk készítése,
  • műszaki tervek, dokumentációk feldolgozása,
  • Technológiai utasítások és Minősítési és Mintavételezési tervek készítése,
  • felmérési naplók készítése,
  • alvállalkozó és saját teljesítés nyomon követése,
  • kivitelezést támogató dokumentumok készítése,
  • esetenként kapcsolattartás projektszereplőkkel (Mérnök-Megrendelő-Üzemeltető),
  • társosztályokkal való kapcsolattartás,
  • minősítési dokumentáció összeállítása, naprakészen tartása.
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • felsőfokú végzettség (villamosmérnök, közlekedésmérnök,    építőmérnök, gépészmérnök, műszaki menedzser villamos szakirány),
  • MS Office ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány
  • precíz, szorgalmas személyiség,
  • jó szervező és kommunikációs képesség,
  • leendő kollégánk nyitott az új dolgok elsajátítására, tud és szeret csapatban dolgozni.
Előnyt jelent, ha:
  • mobilitás jellemez (alkalmanként munkaterületen való adminisztratív munkavégzés),
  • nagyvasúti felsővezetéki területen szerzett tapasztalattal,
  • kötöttpályás közlekedés - mind kivitelezői, mind üzemeltetői-  területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
Minket keresel, ha szeretnél:
  • egy fiatalos, dinamikusan fejlődő stabil vállalathoz tartozni
  • országos projektekben részt venni
  • piacképes bérezést és béren kívüli juttatást
  • részt venni jó hangulatú, dinamikus csapatmunkában
  • támogató környezetben fejlődni, képezni magad

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével
várjuk a toborzas@vhid.hu e-mail címre!