Felsővezetői asszisztens

A V-Híd Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság a magyarországi építőipar dinamikusan fejlődő vállalata, amely az ország számos pontján valósít meg európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket. Ha szeretnél egy fejlődő, vasútépítési cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

A Társaság személyi asszisztenst keres az egyik vezérigazgató-helyettes mellé:

Főbb feladatok:
  • Vezérigazgató-helyettes munkájának támogatása, segítése;
  • Tárgyalások, értekezletek megszervezése és előkészítése;
  • Naptárkezelés, határidők szervezése és egyeztetése;
  • Kapcsolattartás a vállalat szervezeti egységeivel, a cégcsoport vállalataival, valamint meghatározott partnerekkel;
  • Utazások, külföldi kiküldetések leszervezése, vendégek fogadása;
  • Asszisztensi feladatok elvégzése, vezetői dokumentumok kezelése;
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Haladó, aktív szinten kommunikálsz angolul (szóban és írásban);
  • Kiváló kommunikációs készséggel és diszkrécióval rendelkezel;
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés jellemez;
  • Magabiztosan kezeled a MS Office programokat
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
Egyéb információ:
  • Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület, a Városliget mellett
  • Munkaidő: határozatlan idejű, teljes munkaidő
  • Kezdés: az állás azonnal betölthető
Amit kínálunk:
  • Piacképes alapbér és béren kívüli juttatás (cafeteria)
  • BKK bérlet térítése
  • Modern irodai környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Továbbképzések támogatása
  • Céges laptop és telefon

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével
várjuk a hr@vhid.hu e-mail címre!