Építésvezető (vasúti felsővezeték kivitelezési terület)

A V-Híd Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság a magyarországi építőipar dinamikusan fejlődő vállalata, amely az ország számos pontján valósít meg európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket. Ha szeretnél egy fejlődő, vasútépítési cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

A Bővülő csapatunka építésvezető munkatársat keresünk.
Ha szereted a változatos, kihívásokkal teli feladatokat, jelentkezz hozzánk vasúti felsővezeték kivitelezési területre építésvezetőnek. Stabil hátterű cégünknél folyamatos szakmai fejlődést kínálunk; egy fiatalos, dinamikus csapat várja új tagját

Főbb feladataid közé tartozna:
  • felsővezetékes oszlopállítási és vezeték szerelési, hosszlánc építési folyamat megismerése,
  • saját és alvállalkozói kivitelezés irányítása,
  • kapacitás és munkagép igények meghatározása,
  • kivitelezési tervek véleményezése, jóváhagyása,
  • munkavégzéshez szükséges dokumentumok összeállítása, anyagszükséglet meghatározása, ütemezés készítése,
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • középfokú vagy technikusi műszaki végzettség; (villamosipari szakirány előny)
  • hasonló területen, munkafolyamatok irányításában szerzett min. 1 év tapasztalat;
  • változó helyszíneken történő munkavégzés vállalása,
  • érvényes gépjárművezetői engedély és gépjárművezetési gyakorlat, mivel munkádhoz autót biztosítunk,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
  • kivitelezésben, munkafolyamatok irányításában szerzett min. 1 év szakmai tapasztalat,
  • műszaki rajzok olvasásában gyakorlat
Téged keresünk, ha:
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés;
  • kiváló problémamegoldó és elemző képesség;
  • rugalmasság, terhelhetőség;
  • jó kommunikációs készség;
  • jó stressztűrő képesség jellemez;
Előnyt jelent, ha:
  • felsőfokú villamosipari vagy egyéb műszaki végzettséggel rendelkezel
Minket keresel, ha szeretnél:
  • egy fiatalos, dinamikusan fejlődő stabil vállalathoz tartozni
  • országos projektekben részt venni
  • piacképes bérezést és béren kívüli juttatást
  • részt venni jó hangulatú, dinamikus csapatmunkában
  • támogató környezetben fejlődni, képezni magad

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével
várjuk a toborzas@vhid.hu e-mail címre!