Művezető

A V-Híd Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság a magyarországi építőipar dinamikusan fejlődő vállalata, amely az ország számos pontján valósít meg európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket. Ha szeretnél egy fejlődő, vasútépítési cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

Szeretnél részt venni a projektek kivitelezési munkáinak műszaki irányításában? Megszerveznéd a szükséges anyagellátás biztosítását, ellenőriznéd a felhasznált anyagok minőségét? Összeállítanád a műszaki átadásokhoz szükséges dokumentációkat? Akkor jelentkezz hozzánk művezetőnek!

Művezetői pozíciónk határozatlan idejű, teljes munkaidős lehetőség, akár azonnali kezdéssel!

Főbb feladataid közé tartozna:
  • a Rád bízott projekt kivitelezési munkáinak műszaki irányítása
  • megszervezni a munkákhoz szükséges anyagellátás biztosítását
  • összeállítani az anyagigényeket a megadott igények alapján, naprakész nyilvántartást vezetni a bevételezett és kiadott anyagokról
  • ellenőrizni a beépített anyagok minőségét
  • nyomon követni az építési ütemtervet, szükség szerint javaslatot tenni
  • koordinálni és összehangolni az alvállalkozók munkáját a vállalkozási szerződések alapján
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • műszaki szakirányú középfokú végzettségre
  • legalább 3 év szakmai tapasztalatra kivitelezési területen
  • gépjárművezetői jogosítványra, mivel munkádhoz autót biztosítunk
Téged keresünk, ha:
  • kiváló kommunikációs készséged van,
  • képes vagy együttműködni másokkal, csapatban dolgozni,
  • előrelátóan és komplexen gondolkodsz,
  • rugalmas és megbízható vagy,
  • határozottság és precizitás jellemez,
  • nem okoz gondot, hogy több projektterületet is meg kell látogatnod
Előnyt jelent, ha:
  • írásban és szóban is jól beszéled az angol nyelvet
  • vasútépítési tapasztalattal rendelkezel
Minket keresel, ha szeretnél:
  • egy fiatalos, dinamikusan fejlődő stabil vállalathoz tartozni
  • országos projektekben részt venni
  • piacképes bérezést és béren kívüli juttatást
  • részt venni jó hangulatú, dinamikus csapatmunkában
  • fejlődni, képezni magad

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével
várjuk a toborzas@vhid.hu e-mail címre!