Karrier
Munkahelyi mérnök

Főbb feladatai:
  • A folyamatutasítások, ellenőrzési listák és űrlapok kidolgozása, megvalósítása és betartása a minőségbiztosítási rendszernek megfelelően.
  • Egyeztetések és koordinálás különböző Konzorciumi partnerekkel, hatóságokkal, üzemeltetői, illetve megbízói szervezetekkel a megvalósításhoz szükséges útzárak, vágányzárak előkészítése, elrendelése folyamán.
  • Műszaki átadásokhoz szükséges dokumentációk összeállítása, mérések, mérési jegyzőkönyvek elkészítése.
  • Beérkező ajánlatok értékelése döntés előkészítéshez.
A munkakör ellátásához szükséges kompetenciák:
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • Diplomatikus tárgyalásmód
  • Gazdaságosságra ügyelő és előrelátó gondolkodásmód
  • Rugalmasság és teherbírás
  • Határozott fellépés
  • Megbízhatóság
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Szakmai gyakorlati tapasztalat előnyt jelent
Amit nyújtunk:
  • versenyképes alapbér
  • béren kívül juttatások
  • autó
  • munkaruha
  • szállásbiztosítás