Munkahelyi mérnök

A V-Híd Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság a magyarországi építőipar dinamikusan fejlődő vállalata, amely az ország számos pontján valósít meg európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket. Ha szeretnél egy fejlődő, vasútépítési cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

Érdekelnek a műszaki átadások, Koordinációs Intézkedési Tervek, utasítások és építési naplók dokumentációinak kezelése? Szeretnél egyeztetni és kapcsolatot tartani a projektek vezetőivel, alvállalkozókkal és külső szervezetekkel? Szívesen készítenél elő vágány- és útzárakat? Akkor jelentkezz hozzánk munkahelyi mérnöknek!

Munkahelyi mérnöki pozíciónk határozatlan idejű, teljes munkaidős lehetőség, akár azonnali kezdéssel!

Főbb feladatok:
  • folyamatutasításokat, ellenőrzési listákat és űrlapokat kidolgozni, megvalósítani és betartani
  • útzárak, vágányzárak előkészítése
  • egyeztetni a hatóságokkal, üzemeltetői, megbízói szervezetekkel
  • műszaki dokumentációk és mérési jegyzőkönyvek elkészítése, mennyiségi felülvizsgálatokat és számításokat végezni
  • Koordinációs Intézkedési Terv (KIT), és a vonalszakaszra vonatkozó Technológiai Utasítások (TU) kidolgozása
  • nyomon követni a konzorciumi és alvállalkozói teljesítéseket, kapcsolattartás a projekt és a konzorcium résztvevőivel
  • építési- és elektronikus építési naplót vezetni
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • műszaki szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettségre
  • műszaki és jogi (szerződésekre vonatkozó) tapasztalatraelektronikus adatfeldolgozásra, építési jog ismeretére
  • legalább 1 év szakmai gyakorlatra építési területen
Téged keresünk, ha:
  • kiváló kommunikációs készséged van,
  • diplomatikusan tárgyalsz,
  • képes vagy együttműködni másokkal, csapatban dolgozni,
  • előrelátóan gondolkodsz,
  • rugalmas és megbízható vagy,
  • határozottság és precizitás jellemez
Előnyt jelent, ha:
  • írásban és szóban is jól beszéled az angol nyelvet
  • van tapasztalatod vasútépítési területen
  • jogosítványod van és magabiztosan vezetsz
Minket keresel, ha szeretnél:
  • egy fiatalos, dinamikusan fejlődő stabil vállalathoz tartozni
  • országos projektekben részt venni
  • piacképes bérezést és béren kívüli juttatást
  • részt venni jó hangulatú, dinamikus csapatmunkában
  • fejlődni, képezni magad

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével
várjuk a toborzas@vhid.hu e-mail címre!