Karrier
Építésvezető

Főbb feladatai:

vasútépítésben konzorcium, illetve saját termelés keretében megvalósítandó építkezésén építésvezetői feladatok ellátása, többek között pl.: A Projekt ütemterv szerinti teljesítése, forgalomba helyezési határidők betartása; alvállalkozók teljesítésének összehangolása, építési ütemtervek aktualizálása, szakágak között egyeztetések; építési ütemterv elkészítése; kivitelezési munkák műszaki irányítása.

A munkakör ellátásához szükséges kompetenciák:
  • műszaki és jogi (szerződésekre vonatkozó) tapasztalat
  • különlegesen jó szervezői tehetség
  • diplomatikus tárgyalásmód
  • gazdaságosságra ügyelő és előrelátó gondolkodásmód
  • rugalmasság és teherbírás
  • komoly fellépés és lojalitás
  • önállóság
  • szervezőképesség/vezetői képesség
  • probléma megoldó képesség
  • komplex látásmód
Elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettség (építőmérnök, infrastruktúra/közlekedési szakirány)
  • legalább 3-5 év vasútépítési szakmai tapasztalat
  • Felelős műszaki ellenőri jogosultság
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány
Amit nyújtunk:
  • versenyképes alapbér
  • béren kívül juttatások
  • A munkakör betöltőjével szemben elvárás a mobilitás, mivel a projekteken való személyes jelenlét sok utazással jár. Ehhez cégünk saját használatú autót biztosít.
  • munkaruha
  • szállásbiztosítás