Építésvezető

A V-Híd Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság a magyarországi építőipar dinamikusan fejlődő vállalata, amely az ország számos pontján valósít meg európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket. Ha szeretnél egy fejlődő, vasútépítési cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

Kipróbálnád magad a kivitelezési munkák irányítása során? Közreműködnél koordinációkon, elkészítenéd a projektek építési ütemtervét? Összehangolnád a munkavállalók és az alvállalkozók munkáját, javaslatot tennél az építés műszaki paramétereire vonatkozóan? Akkor jelentkezz hozzánk építésvezetőnek!

Építésvezetői pozíciónk határozatlan idejű, teljes munkaidős lehetőség, akár azonnali kezdéssel!

Főbb feladataid közé tartozna:
  • a projektet ütemterv szerint teljesíteni, a forgalomba helyezési határidőket betartani
  • egyeztetni a szerződés teljesítésével összefüggésben felmerülő általános műszaki kérdéseket
  • elkészíteni és aktualizálni az építési ütemtervet
  • kivitelezési műszaki munkákat irányítani, folyamatosan ellenőrizni a kivitelezés minőségét a minőségügyi előírások szerint
  • az építkezéseket kiértékelni, javaslatot tenni a műszaki paraméterek javítására
  • összehangolni és koordinálni az alvállalkozók munkáját
  • koordinációs megbeszéléseken részt venni
  • közreműködni a koordinációs Intézkedési Terv (KIT) és a vonalszakaszra vonatkozó TU-k kidolgozásában.
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • műszaki szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettségre
  • legalább 3 év vasútépítési szakmai tapasztalatra kivitelezési területen
  • gépjárművezetői jogosítványra, mivel munkádhoz autót biztosítunk
Téged keresünk, ha:
  • kiváló kommunikációs készséged van,
  • képes vagy együttműködni másokkal, csapatban dolgozni,
  • előrelátóan és komplexen gondolkodsz,
  • rugalmas és megbízható vagy,
  • határozottság és precizitás jellemez,
  • nem okoz gondot, hogy több projektterületet is meg kell látogatnod
Előnyt jelent, ha:
  • felelős műszaki vezetői (FMV) vagy építési műszaki ellenőri jogosultsággal rendelkezel
  • írásban és szóban is jól beszéled az angol nyelvet
Minket keresel, ha szeretnél:
  • egy fiatalos, dinamikusan fejlődő stabil vállalathoz tartozni
  • országos projektekben részt venni
  • piacképes bérezést és béren kívüli juttatást
  • részt venni jó hangulatú, dinamikus csapatmunkában
  • fejlődni, képezni magad

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével
várjuk a toborzas@vhid.hu e-mail címre!